Top
mt.png
Muzuri

O nás

Vitajte na našej stránke. Sme Mamba a Tony - Poruchovci a prinášame Vám kvalitu, ktorej sami veríme a ktorú dennodenne používame. Veríme, že s našimi výrobkami budete spokojní a zo srdca ďakujeme za každú pozitívnu recenziu

Náš príbeh: Eshop sme založili v roku 2016 a začali sme ako predajca merchandisingu.. V roku 2020 sme sa ale rozhodli, že sa posunieme o úroveň vyššie a začneme s výrobou vlastných produktov Muzuri Beauty - v kozmetickej sfére - keďže tomu sa roky venujem, baví a zaujíma ma to.. V neposlednom rade nám to umožnili priateľské vzťahy s fabrikou, ktorá vyrába certifikovanú kozmetiku a kamarátkou chemičkou, ktorej 100% dôverujem a ku ktorej si chodím po rady.. Povedala som si, že budeme vyrábať všetko, čo mne osobne chýba. A tak sa vyvinulo aj Muzuri Power.. Ako prvé prišli lipozomálne vitamíny, nasledoval náš vlastný čistý a silný kolagén v tej najlepšej kvalite a hlavne bez rybej pachuti.. A potom sa pridali tzv. Booty bands-štýlové gumy na cvičenie s krásnym dizajnom.. Aktuálne pracujeme aj na ďalších produktoch, ktoré nám doma chýbajú. A tak sa máte stále na čo tešiť.

vegánske

Naše kozmetické produkty sú vegánske-čo znamená, že žiadna zo zložiek nie je živočíšneho pôvodu.

NETESTOVANÉ NA ZVIERATÁCH

Žiadny z našich výrobkov NIE JE testovaný na zvieratách. Crueltyfree je našou hlavnou podmienkou.

VYROBENÉ NA SLOVENSKU

Naše kozmetické produkty a výživové doplnky sú vyrobené na Slovensku. Naša kozmetika je dokonca vyrábaná ručne-samozrejme vo fabrike na to určenej a za prísnych hygienických podmienok.

TESTOVANÉ

Naše kozmetické výrobky samozrejme spĺňajú všetky testy, ktoré sú povinné pre vstup na kozmetický trh. Základ je, aby boli stabilné a bezpečné pre pleť.

CERTIFIKOVANÉ

Naše kolagény sú Halal a Kosher certifikované a taktiež k nim máme vedeckú štúdiu. V našich výrobkoch používame len tie najkvalitnejšie suroviny, aby naše produkty spĺňali najvyššie štandardy.

Muzuri

Krása zvonku aj zvnútra

Vyrobené s láskou na Slovensku

v

KRÁSA ZVONKU AJ ZVNÚTRA

Kategórie

MaD Beauty

Mad Power