Top
Image Alt

Najčastejšie otázky

1. V akom poradí používať séra a krém?

V kozmetike sa vždy postupuje od vodových po olejové produkty. V našom prípade teda najskôr Ružová voda, potom Hydraserum, po ňom Nightserum a nakoniec krém ReHyAn.

2. Čo používať na mastnú pleť/akné?

Mastná pleť býva často paradoxne presušená a dehydrovaná. Jej obranným mechanizmom je to, že sa začne mastiť. Treba ju preto začať veľmi silno hydratovať. V tom prípade odporúčam najideálnejšie Hydraserum, v ktorom je veľmi silná koncentrácia Kyseliny Hyalurónovej. Ďalšou možnosťou môže byť narušenie ochranného plášťa pokožky. V tom prípade treba pleť zregenerovať a obnoviť ochranný film. Na to odporúčam Nightserum alebo krém ReHyAn. Čo sa akné týka, kľúčové je čistenie pred nanesením akéhokoľvek produktu. Bez správneho čistenia sa aktívne zložky nedostanú do pleti, takže akékoľvek séra alebo krémy nemajú žiadny účinok. Preto základným pravidlom je “čistiť, čistiť, čistiť”. Pokojne aj niekoľkokrát denne. Ps: zahoďťe micelárnu vodu. Vaša pleť sa vám poďakuje.

3. Čo používať na suchú/citlivú pleť?

V prvom rade prestať používať produkty, ktoré vás vysušujú a dráždia. Napríklad micelárna voda. A začať hydratovať. Ideálna kombinácia je Hydraserum a výživný krém ReHyAn. Niektorým so suchou pleťou vyhovuje aj Nightserum-keďže je na báze suchého oleja.

4. Je nutné si po sérach dávať pleťový krém?

Pleťový krém má okrem výživnej aj ochrannú funkciu (prach, smog,atď)-preto ho na deň určite odporúčame-nezávisle od toho, či použijete alebo nepoužijete séra. A späť k otázke: po Hydrasere treba pleti dodať “moisture” v podobe produktu s olejovou zložkou a tým v pleti “uzamknúť” hydratáciu. V opačnom prípade bude pleť “lepkavá” a naopak sa môže presušiť. Takže áno- po Hydrasere určite odporúčame použiť buď Nightserum alebo krém. Čo sa týka samotného Nightsera, tam je to už na tom, ako komu vyhovuje a či je použitý cez deň alebo na noc.

5. Môžu sa kozmetické výrobky Muzuri používať aj v kombinácii s inými značkami?

Áno, môžu. Ale treba rátať s tým, že si nemusia “sedieť”. V kombinácii s inými značkami treba sledovať reakcie pleti.

6. Môže sa stať, že sa mi pri používaní kozmetiky muzuri začne pleť naopak zhoršovať?

Áno, môže sa to stať. Cca 10% ľudí pociťuje krátkodobé zhoršenie stavu pleti. Hlavne pri prechode z bežnej na prírodnú kozmetiku je potrebná adaptácia pokožky. Po pár dňoch používania by sa mala reakcia upokojiť a stav pokožky by sa mal začať zlepšovať. Ak sa tak náhodou nestane, odporúčame skontrolovať vnútorný zdravotný stav, pretože ak je problém tam, tak to sa kozmetikou bohužiaľ nedá vyriešiť.

7. Musím si dávať ku kolagénu vitamín C?

K nášmu čistému kolagénu je nutné brať aj vitamín C kvôli správnemu vstrebávaniu -tak ako ku každému kolagénu, ktorý je v čistej forme. Naopak k nášmu Premium kolagénu ho netreba brať zvlášť-keďže ten obsahuje pomarančový a rakytníkový extrakt a tie obsahujú prirodzený vitamín C.

8. Viete poslať Vaše produkty aj do zahraničia?

Áno, vieme. Stačí si pri zadávaní adresy pri objednávke vybrať z krajín, ktoré máme k dispozícii.

9. Je nutné používať všetky kozmetické produkty aby bol výsledok TOP?

Nie, nie je to nutné. Ale dokonale sa dopĺňajú.

10. Môžu kozmetiku muzuri používať tehotné a dojčiace ženy?

Áno, naša kozmetika je bezpečná aj pre dojčiace, či tehotné ženy.

11. Môžu vitamíny a kolagén používať tehotné a dojčiace ženy?

Bohužial, zo zákona nesmie žiadna firma odporúčať žiadne doplnky výživy tehotným, či dojčiacim ženám, pokiaľ nie sú vyrobené a určené vyslovene pre ne.

12. Je používanie Muzuri kozmetiky ohraničené vekom?

Nie, nie je. Vieme o prípadoch, kedy naše kozmetické výrobky používajú aj násťroční, ale máme zákazníčky aj vo vyššom veku 50+

v

KRÁSA ZVONKU AJ ZVNÚTRA

Kategórie

MaD Beauty

Mad Power